pozycjonowanie
artykuły pozycjonowanie

Jeśli Państwa strona nie znajduje się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach Google, Onet i WP pod określonymi słowami warto pomyśleć nad usługą jaką jest pozycjonowanie.

¬ CZYTAJ DALEJ

SeoPilot.pl

Ostatnio założyłem konto w systeie seopilot.pl i postanowiłem wyrazić o nim moją opinię oraz przedstawić sposób działania tego serwisu.

Edycja w 2017 roku>
Obecnie według mnie nie opłaca sie przystępować do tego programu, dobre stawki jedynie mieli w pierwszych miesiącach działalnościa firmy


Czym jest seopilot.pl SeoPilot jest to innowacyjny system reklamowy który umożliwia zarabianie na stronie internetowej, pewnie pomyślisz sobie że przecież istnieje dziesiątki systemów reklamowych takich jak Google Adsense, Adkontekst, Adbit, Peakclikc, Onet kontekst, Ceneo i wiele innych systemów, jednak SeoPilot.pl to całkowicie inny system reklamowy wypłacający nie za ilość odwiedzin na stronie, nie za ilość klików w reklamę oraz nie za ilość odsłon witryny, ale płacący miesięcznie ustaloną cenę.
Cena ta zależy od tematyki strony, jej pozycji w wyszukiwarkach, pagerank oraz jej wyglądu.
Każda strona jest indywidualnie sprawdzana przez osoby pracujące w seopilot.pl.

Seopilot.pl vs Google Adsense Bardzo mnie zdziwiła lecz pozytywnie wycena moich kilku stron z których jedna w Google Adsense nie mogła brać udziału z powodu jej tematyki a druga zarabiała marne grosze na Adsense w przeciągu miesiąca ok 40zł
w Seopilot.pl Za pierwszą z pr1 związaną z budowlanką otrzymałem 340zł miesięcznie a za drugą z forum komputerowym 1002zł jak widać kwoty są bardzo wysokie jak na dwie strony, motywuje to do robienia kolejnych portali.
Dla testu też wyceniłem na ile by wycenili powyższą stronę www.polseo.com otrzymałem 320zł też w miarę dobrze jednak jest to strona firmowa na której zarabiam znacznie więcej ze sprzedaży oprogramowania więc nie będę umieszczał na niej żadnych reklam. Najtaniej wycenili stronkę spambot.pl na 124zł ruch na niej jest podobny pr wyższy niż na polseo jednak ma mało podstron więc pewnie dlatego, jednak gdyby to była stronka nie związana z moimi programami na pewno też bym umieścił na niej reklamy.

Jak założyć konto w seopilot.pl? Aby założyć konto należy kliknąć Rejestracja
Następnie przejść do zakładki Rejestracja na której ujrzysz dane do logowania

rejestracja seopilot.pl

Jak przebiegają tranzakcję System seopilot.pl wypłaca po uzyskaniu 50zł
Przykładowo jeśli twój serwis został wyceniony na 300zł miesięcznie to codziennie otrzymasz 10zł które możesz wypłacić gdy minie 5 dni.
Przetestowałem wypłacalność i firma rzeczywiście wypłaca pieniądze

Minusy seopilota Po miesiącu używania systemu zauważyłem lekki spadek odwiedzin, nigdy wcześniej nie umieszczałem na żadnych moich stronach linków do innych domen, pewnie to spowodowało lekki spadek, zarazem seopilot zaczął obniżać stawki za reklamę dla wydawców co miesiąc coraz to mniej płaci.
Kolejny minusik że już mało popularnych stronek nie przyjmują, dodatłem ostatnio witrynkę która posiada 400 uu/ 3000 site pr1 i została odrzucona

Obecnie nie warto przystępować do tej sieci dobre stawki były jedynie w pierwszych miesiącach działania firmy teraz zarabiam u nich jedynie po kilkanaście groszy na dzień.

Test systemu partnerskiego
Na początku kwietnia postanowiłem przetestować czy da się zarobić na systemie partnerskim seopilota w tym celu zleciłem postowanie na 100 forach komputerowych.
Dodatkowo wypozycjonowałem moją stronę do top3 na główne słówka
seopilot, seo pilot, seopilot.pl
Budżet jaki wydałem na reklamę w kilkuset płatnych seokatalogach i forach około 200zł na początku przez pierwszych kilka miesięcy poleconych było zaledwie kilku obecnie na miesiąc wrzesień na 100 zwerbowanych osób z 5 z nich wpada 3zł na dzień. po kilku latach się zwróciło ale szału nie ma, reklamować ich system się jedynie opłacało w pierwszych miesiącach działania firmy.

Zapraszam do podawania swoich stron oraz cen w komentarzach po ile wycenili wam wasze serwisy. Chwilowo nie działają komentarze z powodu przeniesienia na inny serwer na którym jest brak wolnych baz danych.bardzo słaby <--- Oceń artykuł ---> bardzo dobry