pozycjonowanie
SEO/SEM

Jeśli Państwa strona nie znajduje się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach Google, Onet i WP pod określonymi słowami warto pomyśleć nad usługą jaką jest pozycjonowanie.

¬ CZYTAJ DALEJ

Jaką wybrać firmę pozycjonującą?

Nie każda firma pozycjonująca strony potrafi w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom, niektóre firmy idą na ilość a nie na jakość i podczas pozycjonowania pozycjonują Państwa strony systemami wymiany linków lub automatami dodającymi Państwa stronę do katalogów, nie umiejętne stosowanie takich technik lub chęć próbowania zbyt szybkiego wybicia się w top 10 może spowodować że taka firma zamiast polepszyć Państwa stronę, osiągnie odwrotne skutki.

Często na allegro ogłaszają się ludzie pozycjonujący strony, kuszą oni bardzo tanimi cenami, większa część użytkowników świadczących tam swoje usługi przeczytało zaledwie kilka artykułów o pozycjonowaniu po prostu próbuje dorobić a w rzeczywistości mają jedynie podstawową wiedzę z dziedziny pozycjonowania i Państwa serwis może być przez nich potraktowany jako królik doświadczalny przez co istnieje duże ryzyko zaniedbania Państwa serwisu.

Przy doborze firmy warto zwrócić uwagę czy strona firmowa jest dobrze wypozycjonowana, jeśli ich strona nie jest profesjonalnie zrobiona i nie zajmuje wysokich pozycji to wiadomo że ze stronami klientów będzie podobnie.

Domagaj się od firmy która pozycjonuje Twoją stronę przesyłania raportów przynajmniej w okresach comiesięcznych, firma pozycjonująca powinna przed dokonaniem widocznych zmian dla użytkownika koniecznie cię informować o wprowadzanych zmianach.

Korzystaj tylko z firm które zwracają całkowite koszta gdy strona nie znajdzie się w pierwszej dziesiątce niektóre firmy zwracają jedynie część kosztów a inne nic nie zwracają, jeśli firma zwraca całkowite koszta motywuje pracowników do dbania o najlepsze efekty pozycjonowania.

Zapytaj o wycenę

Imię, Nazwisko


Adres email


Adres witryny


Treść wiadomości


Informacje o PolSeo

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, pozycjonowaniem stron, webmasteringiem. Pozycjonowanie Milicz

Aktualnie wystawione aukcje

Oprogramowanie do marketingu interneotwego Aukcje Allegro
Aukcje eBay