pozycjonowanie
narzędzia SEO

Jeśli Państwa strona nie znajduje się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach Google, Onet i WP pod określonymi słowami warto pomyśleć nad usługą jaką jest pozycjonowanie.

¬ CZYTAJ DALEJ

Doorway - Generator Stron

Narzędzie to służy do automatycznego generowania stron internetowych zgodnych ze standardami SEO, pozwala na stworzenie dużego zaplecza pozycjonerskiego.

Informacje o celach używania doorwaya
Jest używany w celu stworzenia dużej ilości podstron z których czerpie się zyski z umieszczonych na nich reklam lub jest używany w celu pozycjonowania innych stron, firmy pozycjonerskie głównie pozycjonują strony klientów używając do tego celu własnego ogromnego zaplecza, zapleczem takim głównie są ich własne katalogi, czasami też blogi i tematycznie stworzone strony z różnych branży, przykładowo umieszczając linka do twojej strony na zapleczu które jest tematycznie zgodne z twoją stroną i do tego ma zaindeksowanych kilka tys. podstron daje bardzo dużego kopa znacznie większego niż dodanie Twojej strony do kilkudziesięciu katalogów dzięki temu szybciej uzyskuje się wyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Informacje o możliwościach w programie
Program pobiera teksty z innych stron internetowych np. artykuły , newsy, zawartości postów na forum, informacje z profilów użytkowników a następnie tworzy z tych tekstów własne strony we własnych różnych szablonach idealnie zoptymalizowanych pod względem pozycjonowania i standardów w3c Dodatkowo możesz program ustawić aby do wygenerowanej strony dodawał popular tagi pobierane z trzech różnych serwisów czyli jeśli chcemy wygenerować stronę z samochodami o BMW opcja ta doda nam różne słowa związane z tą tematyką typu BMW 318, bmw coupe, car bmw itp. kolejną opcją jaką posiada program to pobieranie losowych obrazków z Google images jeśli wpiszemy BMW logo, program do szablonu będzie dodawał po 3 różne obrazki emblematów BMW, także program ma możliwość pobierania obrazka znajdującego się na stronie z której pobierane są teksty a następnie ten obrazek zostaje pobrany i dodany do Twojego szablonu, program także ma możliwość pobrania 5 linków stron które znajdują się na najwyższej pozycji w wyszukiwarce google a następnie pobiera z tych linków z meta tagów title i umieszcza te linki na wygenerowanej stronie, w programie został też dodany synomizator czyli opcja w której wpisuje się słowa i ich wyrazy podobne czyli synonimy a następnie program podczas pobierania tekstów z jakiejś strony automatycznie będzie te słowa zamieniał na własne teksty, dzięki temu rozwiązaniu Google nie wrzuci w filtra twojej strony za duplicate content.
W programie są też 4 pola w które możesz umieszczać własny kod html, javascirpt lub php w te miejsca najczęściej umieszcza się reklamy, przy generowaniu strony program umieszcza je na wygenerowanej stronie.
Doorway generator pozwala generować strony z nazwą typu

artykul1.html artyklul2.html artykul3.html itd.

oraz ma możliwość tworzenia friendly url czyli linków z mod rewrite

artykul-o-pozycjonowaniu-stron1.html soft-zwiazany-z-generowaniem-stron2.html oprogramowanie-tworzace-zaplecze3.html

treść pobierana zostaje wtedy z meta tagów titla przeglądanej strony, możesz także ustawić aby program generował krótkie lub długie linki podczas generowania linków narzędzie wykrywa czy nie znajdują się w nich spacje i inne nieprzyjazne dla seo znaki i zamienia je na myślniki.
W programie możesz ustawić że gdy na stronie nie ma jakiegoś artykułu, strona nie działa lub artykuł jest za krótki lub za długi to program będzie go pomijał.
Generator stron jest tak stworzony że jest w pełni zgodny ze standardami SEO w programie możesz zaznaczyć aby do wygenerowanej strony do popular tagów program dodawał słowa kluczowe z meta tagów, następnie program w meta tagach zostawia tyle słów ile powinno się stosować aby meta tagi były zgodne z SEO, do wszystkich pobranych obrazków w każdą sekcje alt="" dodawane jest słowo kluczowe i nazwa obrazka dzięki temu strony pozycjonują się nawet w Google images.
Program podczas generowania stron do pamięci programu dodaje ostatnio wygenerowane strony, następnie jeśli zaznaczymy w programie opcje aby dodawał własne strony to program będzie do każdej wygenerowanej strony dodawał 5 wcześniej wygenerowanych stron przy czym za każdym razem będzie mieszał wszystkie te wygenerowane strony aby całe stworzone zaplecze było perfekcyjnie zlinkowane między sobą co zapewni szybką oraz całkowitą indeksacje przez robota google.
Podczas generowania każdej podstrony program dosłownie wszystko miesza począwszy od słów w meta tagach po słowa w popular tagach, pobierane obrazki, pobierane linki przez co każda wygenerowana strona jest unikalna.
Po skończeniu generowania stron możesz szybko wygenerować mapę strony zarówno dla linków generowanych normalnie jak i również dla linków friendly url.

Program generuje jedną podstronę gdzieś co 5 sekund, generowanie galerii trwa jeszcze szybciej czyli w kilkanaście minut możemy stworzyć całkiem spory serwis bez żadnego grzebania w kodzie html, jedyną czynnością będzie wyszukanie strony z której chcemy pobierać informacje a następnie skonfigurowanie programu i kliknięcie w nim w kilka przyciskówdoorway.jpg

wygenerowane.jpgPobierz wersje demo programu Download pobrań [] STRONA GŁÓWNA » NARZĘDZIA » GENERATOR STRON » INSTRUKCJA
Cena pełnej wersji programu Doorway 99zł nowa cena 50zł
Wybierz rodzaj płatności

doorway.jpg

Doorway Ilustracja programu


DOWNLOAD - POBIERZ PROGRAMY


POBRAŃ
KataLoger
Program do półautomatycznego katalogowania stron.

POBRAŃ
Doorway
Narzędzie do tworzenia zaplecza pozycjonerskiego

POBRAŃ
Profile Views
Oprogramowanie do automatycznego przeglądania profili i nabijania liczników.

POBRAŃ
Forum PM Sender
Oprogramowanie służące do wysyłania prywatnych wiadomości na forach.

POBRAŃ
Czat Flooder
Narzędzie do reklamowania stron na czatach.

POBRAŃ
User Czat Flooder
Narzędzie służące do wysyłania wiadomości do użytkowników czatów.

POBRAŃ
PM Czat Flooder
Narzędzie do odpowiadania na prywatne wiadomości na czacie.

POBRAŃ
Mixer słów
Służy do zmieniania zawartości artykułów na synonimy.

POBRAŃ
phpbb poster
Oprogramowanie do zakładania tematów i postów na forach phpBB.

POBRAŃ
vBulletin poster
Narzędzie do postowania na forach vBulletin.

POBRAŃ
SMF poster
Program do postowania na forum SMF.

POBRAŃ
Jportal poster
Narzędzie wysyłania wiadomości na cmsie Jportal.

POBRAŃ
MyBB poster
Program do automatycznego postowania na forach MyBB.

POBRAŃ
Spambot 2
Robot do zakładania postów i wysyłania komentarzy.

POBRAŃ
Web Plagiat
Program do sprawdzania plagiatów tekstów na stronach

POBRAŃ
Generator druku
Zestaw programów do tworzenia różnych druków pocztowych.

POBRAŃ
SEO KataLoger
Program do pozycjonowania stron w seokatalogach

POBRAŃ
SEO Inviter
Program do zapraszania znajomych.

POBRAŃ
Dodawarka Webmini
Program do automatycznego dodawania wpisów w katalogach.

POBRAŃ
FB Adder
Program do automatycznego wysyłania zaproszeń na Facebook.

POBRAŃ
Web Plagiat
Program do sprawdzania plagiatów tekstów na stronach

POBRAŃ
Anty-Plagiat
Program do sprawdzania plagiatów tekstów w artykułach

POBRAŃ
Dodawarka DonMini
Automat do dodawania wpisów w katalogach donmini

POBRAŃ
SEO Organizer
Program do zarządzania stronami internetowymi

POBRAŃ
SEOkatalog Moderator
Program dla właścicieli katalogów służy do moderowania seo katalogów

POBRAŃ
Generator ruchu
Program do nabijania odwiedzin na stronach.

SEO Tagi Generator stron, zaplecze, narzędzia do pobierania informacji, Doorway, program pobierający, strony internetowe, pobieranie informacji ze stron, seo zaplecze, do pozycjonowania stron, narzędzia do robienia zaplecza, oprogramowanie do projektowania stron, narzędzie do tworzenia zaplecza SEO, doorway pages, zaplecze pozycjonerskie, automat do tworzenia stron, Program do generowania stron internetowych,

Informacje o PolSeo

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, pozycjonowaniem stron, przeprowadzaniem kampani SEM oraz webmasteringiem.

Aktualnie wystawione aukcje

Oprogramowanie do marketingu internetowego Aukcje Allegro