pozycjonowanie
narzędzia SEO

Jeśli Państwa strona nie znajduje się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach Google, Onet i WP pod określonymi słowami warto pomyśleć nad usługą jaką jest pozycjonowanie.

¬ CZYTAJ DALEJ

Instrukcja Czat Sender

Program działa na wszystkich czatach, dzięki temu że ustawia się w nim miejsce wysyłania wiadomości umożliwia wysłać je na dowolnej przeglądarce i dowolnej rozdzielczości ekranu. Z początku musimy sprawdzić gdzie znajduje się miejsce w które wpisujemy wiadomości na czacie, możesz to uczynić w programie przeciągając kółko z celownikiem w miejsce wpisywanej wiadomości, , po przesunięciu celownika automatycznie program przypisze wartości współrzędnych położenia tego pola i zmieni wartość 370 470 na odpowiadającą tym współrzędnym, dodatkowo masz możliwość sprawdzenia w które miejsce będzie skakał kursor , możesz to sprawdzić przyciskiem o nazwie " Sprawdź" po kliknięciu tego przycisku automatycznie twój kursor znajdzie się w miejscu w którym zapisałeś współrzędne, następną czynnością jest wypełnienie treści wiadomości która ma być wysyłana na czacie, treść wiadomości wpisujesz w górne pola edycyjne, możesz wstawić do programu aż 10 przemiennych wiadomości, jeśli wszędzie wstawisz inne treści wiadomości program będzie za każdym razem wysyłał inną wiadomość, dzięki temu rozwiązaniu nie zostaniesz wyrzucony za flooda.

Czat flooder umożliwia wysyłać wiadomości na 50 kanałach czatowych , gdy chcesz wysłać wiadomość na 10 kanałów musisz otworzyć dziesięć lub więcej kanałów, gdy otworzysz 9 to program wyśle tylko na 1 kanał, dlatego jeśli nie wiesz ile otworzyłeś kanałów zawsze lepiej otworzyć kilka więcej. Przy otwieraniu nowych kanałów czatowych musisz pamiętać aby każdy znajdował się w tym samym miejscu na ekranie monitora ponieważ program będzie nakierowywał myszkę na dany kanał czatowy i wszystkie kanały muszą być tak ustawione aby miejsce wysyłania wiadomości znajdowało się w tym samym miejscu, zazwyczaj na czatach każde okno otwiera się w tym samym miejscu że nie musisz ich układać. W programie możesz także ustawić szybkość wysyłania wiadomości przez program oraz prędkość wpisywania pojedyńczych literek.

Przy uruchomionym programie nie można robić nic na komputerze, ruszać myszką i pisać klawiaturą, oraz fajnie by było gdyby nie były włączone inne programy oprócz przeglądarki internetowej.

Oprogramowanie gdy jest uruchomione da się tylko wtedy wyłączyć przyciskiem stop lub exit gdy nie wpisuje literek , inną metodą wyłączenia w trakcie działania jest kliknięcie prawym przyciskiem myszy w zakładkę na pasku zadań lub klawiszem esc, możesz także skonfigurować program żeby się sam zatrzymał gdy upłynie określony czas klikając przycisk o nazwie : "Stop Czasowy".

Również możesz podczas pracy narzędzia go ukryć klikając Shift + f3 żeby znowu był widoczny trzeba ponownie wcisnąć kombinacje klawiszy Shift + f3. Program umożliwia zapamiętanie jakie ustawienia oraz jaki tekst się do niego wprowadziło, możesz to zrobić za pomocą przycisku o nazwie "Zapisz" stworzy się w katalogu z programem plik tekstowy o nazwie tekst.ini w którym będzie zapisana konfiguracja narzędzia, po ponownym odpaleniu programu wystarczy że przyciśniesz przycisk "Odczytaj" a wczytają się zapamiętane dane.

czatflooder.jpgSTRONA GŁÓWNA » NARZĘDZIA » ROBOT » INSTRUKCJA

DOWNLOAD - POBIERZ PROGRAMY


POBRAŃ
KataLoger
Program do półautomatycznego katalogowania stron.

POBRAŃ
Doorway
Narzędzie do tworzenia zaplecza pozycjonerskiego

POBRAŃ
Profile Views
Oprogramowanie do automatycznego przeglądania profili i nabijania liczników.

POBRAŃ
Forum PM Sender
Oprogramowanie służące do wysyłania prywatnych wiadomości na forach.

POBRAŃ
Czat Flooder
Narzędzie do reklamowania stron na czatach.

POBRAŃ
User Czat Flooder
Narzędzie służące do wysyłania wiadomości do użytkowników czatów.

POBRAŃ
PM Czat Flooder
Narzędzie do odpowiadania na prywatne wiadomości na czacie.

POBRAŃ
Mixer słów
Służy do zmieniania zawartości artykułów na synonimy.

POBRAŃ
phpbb poster
Oprogramowanie do zakładania tematów i postów na forach phpBB.

POBRAŃ
vBulletin poster
Narzędzie do postowania na forach vBulletin.

POBRAŃ
SMF poster
Program do postowania na forum SMF.

POBRAŃ
Jportal poster
Narzędzie wysyłania wiadomości na cmsie Jportal.

POBRAŃ
MyBB poster
Program do automatycznego postowania na forach MyBB.

POBRAŃ
Spambot 2
Robot do zakładania postów i wysyłania komentarzy.

POBRAŃ
Web Plagiat
Program do sprawdzania plagiatów tekstów na stronach

POBRAŃ
Generator druku
Zestaw programów do tworzenia różnych druków pocztowych.

POBRAŃ
SEO KataLoger
Program do pozycjonowania stron w seokatalogach

POBRAŃ
SEO Inviter
Program do zapraszania znajomych.

POBRAŃ
Dodawarka Webmini
Program do automatycznego dodawania wpisów w katalogach.

POBRAŃ
FB Adder
Program do automatycznego wysyłania zaproszeń na Facebook.

POBRAŃ
Web Plagiat
Program do sprawdzania plagiatów tekstów na stronach

POBRAŃ
Anty-Plagiat
Program do sprawdzania plagiatów tekstów w artykułach

POBRAŃ
Dodawarka DonMini
Automat do dodawania wpisów w katalogach donmini

POBRAŃ
SEO Organizer
Program do zarządzania stronami internetowymi

POBRAŃ
SEOkatalog Moderator
Program dla właścicieli katalogów służy do moderowania seo katalogów

POBRAŃ
Generator ruchu
Program do nabijania odwiedzin na stronach.

SEO Tagi Czat sender, czat poster, program do wysyłania wiadomości na kanałach czatowych, irc, narzędzie wysyłające reklamy na czatach, wysyłanie reklam na czatach, reklamy na czacie, reklamowanie stron na czacie, narzędzie wysyłające ogłoszenia na czatach, do słania ogłoszeń w pokojach czatowych, reklamowe, reklamy, wysyłanie reklam na czatach, programy do rozsyłania ogłoszeń reklamowych, narzędzia do wysyłki reklam, oprogramowanie do wysłania ogłoszenia

Informacje o PolSeo

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, pozycjonowaniem stron, przeprowadzaniem kampani SEM oraz webmasteringiem.

Aktualnie wystawione aukcje

Oprogramowanie do marketingu internetowego Aukcje Allegro