pozycjonowanie, pozycjonowanie stron, pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie stron www
seo

Jeśli Państwa strona nie znajduje się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach Google, Onet i WP pod określonymi słowami warto pomyśleć nad usługą jaką jest pozycjonowanie.

¬ CZYTAJ DALEJ

Usługi Pozycjonowania

Usługi
SEO

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza metoda promocji stron.

Polega na przeprowadzaniu działań mających na celu podniesienia pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Wysoka pozycja strony zwiększa liczbę odwiedzin na Twojej stronie internetowej nawet o setki procent! Na przykład: jeśli zajmujemy się sprzedażą pancerników odpowiednimi dla nas będą słowa: "pancerniki", "sprzedaż pancerników" oraz słowa im pokrewne. Celem pozycjonowania jest ulokowanie tych właśnie słów jak najwyżej w naturalnych wynikach wyszukiwania. Tym samym wzrasta ilość potencjalnych Klientów szukających oferowanych przez Ciebie usług i produktów.


Jak rozpocząć z Nami pozycjonowanie strony?

Skontaktuj się z nami po przez formularz znajdujący się z prawej strony, wpisz w nim adres twojej witryny i zaproponuj frazy lub określ miesięczny budżet. Pomożemy, doradzimy w wyborze słów, zasugurujemy poprawki na stronie, przeprowadzimy audyt i optymalizacje.Dlaczego warto wybrac właśnie nas?

- Zawieramy umowe jedynie na rok czasu.
- Płacisz dopiero gdy Twoja strona zostanie wypozycjonowana.
- Posiadamy także dużą wiedzę z zakresu projektowania stron.
- Uzyskujesz dostęp do codziennych statystyk pozycji stat4seo.
- Posiadamy własne zaplecze stron oraz własne autorskie oprogramowanie.
- Używamy tylko legalnych sprawdzonych przez nas technik pozycjonowania.
- Jesteśmy skuteczni w pozycjonowaniu - 90% fraz uzyskuje ustalone pozycje.
- Jesteśmy najtańszych na rynku u nas za słowo płacisz jedynie kilkadziesiąt zł miesięcznie.
- Nie pobieramy żadnych dodatkowych ukrytych kosztów za optymalizacje, tworzenie tekstów.


Od czego zależy pozycja w wyszukiwarkach?

1

Konkurencja - najgłówniejszym czynnikiem jest ilość konkurencji, czyli po prostu jak dużo stron możemy znaleźć w wyszukiwarce na dany temat oraz ile z nich i jak mocno się już pozycjonuje.

Wspomniane wcześniej "pancerniki", "sprzedaż pancerników" to słowa na które nie ma za wielkiej konkurencji, dlatego nasza strona pojawi się wysoko w wyszukiwarkach nawet bez pozycjonowania. Całkiem inaczej wygląda to w przypadku słów trudnych jak np. domy, komputery, meble, bilety lotnicze...

2

Linki - czynnikiem mającym bardzo duży wpływ na wysoką pozycję w wyszukiwarkach jest ilość i jakość linków umieszczonych na innych stronach w internecie prowadzących do naszej strony. Nazywa się je Back Links [BL]. Szczególny wpływ ma tutaj jakość linków. W internecie znajdziemy mnóstwo darmowych miejsc w których możemy samemu dodawać linki do swojej strony, miejsca takie nazywają się katalogami stron przy pomocy KataLogerów czyli programów służących do pozycjonowania na łatwe słowa możemy sami spróbować się pozycjonować. w przypadku trudniejszych słów należy skorzystać z firm pozycjonerskich które posiadają bardzo dużo własnych wartościowych stron na których umieszczają linki do twojej strony przez co pozycjonowanie przebiega znacznie szybciej. Szczególnie polecamy seokatalogi Polseo oparte na najlepszym skrypcie oraz postawione na różnych IP do których możesz dodać swoją stronę za darmo.

3

Optymalizacja - następnym czynnikiem mającym wpływ na pozycje strony jest optymalizacja portalu - zawarta w nim treść, rozmieszczenie linków wewnętrznych i nagłówków, poprawny dobór metatagów takich jak title, description, keywords.


Jak długo należy czekać na wypozycjonowanie?

To jak szybko strona internetowa znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania zależy przede wszystkim od konkurencji w danej branży oraz fraz. Nie da się konkretnie określić w jakim dokładnie czasie strona pojawi się wysoko, można jedynie prognozować na podstawie doświadczenia.

Proste frazy zazwyczaj jesteśmy w stanie wypozycjonować na pierwszą dziesiątkę w okresie mniejszym niż 2 miesiące natomiast trudniejsze wymagają większych nakładów pracy oraz dłuższego okresu, niektóre frazy bardzo łatwe takie jak sprzedaż pancerników wcale nie wymagają pozycjonowania aby znaleźć się na te słowa w pierwszej 3 w Google wystarczy jedynie dobra optymalizacja witryny.

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku trudnych fraz. Wtedy sprawę należy przekazać w ręce profesjonalistów, ponieważ posiadają oni własne "mocne" serwisy internetowe, dzięki czemu umieszczane na nich linki dają naprawdę dobre rezultaty. Bez wspomnianych tutaj serwisów zbyt wiele sami nie zdziałamy.

Jeśli oczekujesz natychmiastowych wyników na najwyższych pozycjach skorzystaj z płatnych kampanii linków sponsorowanych Linki sponsorowane


Efekty

Naszym zamiarem jest nie tylko uzyskanie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach, ale także utrzymanie na nich serwisów przez cały okres trwania umowy – efekt ten uzyskujemy dzięki zastosowaniu bezpiecznych i zgodnych ze standardami metod pozycjonowania.

Zamawiając usługę pozycjonowania trzeba wiedzieć, że nie jest to proces szybki i nie należy oczekiwać natychmiastowych efektów.

Większość wyszukiwarek w tym oczywiście np. Google, są już na tyle zaawansowane, iż serwis korzystający z niedozwolonych sposobów pozycjonowania jest bardzo szybko wykrywany i wpisywany do czarnej listy.

W ten sposób można domenę skazać na długotrwałego filtra lub bana uniemożliwiającego przez długi okres uzyskanie wysokich pozycji.

Dlatego nie warto inwestować w niedrogie usługi pozycjonowania którym sloganem jest pozycjonowanie w ekspresowym tempie.


Czy pozycjonowanie jest akurat Tobie potrzebne?

To zależy od tego czy chcieliby Państwo aby Wasza firma była rozpoznawalną marką w sieci, a co idzie w parze z tym, także poza nią.

Pozycjonowanie stron to głównie działania mające na celu poprawienie pozycji strony internetowej na frazy usług i produktów w wynikach wyszukiwania, tylko czy to jest dla Państwa firmy aż tak ważne? Reklama w sieci jest istotnym elementem marketingu każdej z firm, która pragnie być uznaną i rozpoznawalną marką.

Jeszcze parę lat temu największym medium reklamowym była telewizja, jednak razem z rozwojem masowego przekazu na pozycji lidera zaistniał Internet – obecnie najpotężniejsze narzędzie reklamy i marketingu.

Co ważniejsze rola Internetu wciąż wzrasta i będzie wzrastała dlatego wcześniej czy później, każda firma pragnąca osiągnąć sukces będzie musiała zainwestować w reklamę w Internecie.

Pozycjonowanie stron internetowych zamiast reklamy tradycyjnej to dziś bardzo popularne rozwiązanie.

Porównując to z normalnymi typami reklamy w prasie czy billboardach to jeżeli Państwa strona internetowa, nie znajduje się na samym szczycie wyników wyszukiwania Google na interesujące Was hasła kluczowe, to równie dobrze było by postawić billboard na wiosce lub ogłoszenie w tygodniku w Bangladeszu.


Z przeprowadzonych analiz statystycznych m.in. GEMIUS wynika:

Google jest bezkonkurencyjnym liderem w rankingu wyszukiwarek (ponad 90% rynku) Polskie portale takie jak: Interia czy Onet korzystają z silnika Google 80% ludzi przegląda jedynie witryny, które wyświetlają się w 1 stronie wyszukiwań (tzw. TOP 10) 92,5% użytkowników Internetu poszukujących informacji nie odwiedza dalej niż trzeciej strony wyników wyszukiwania


Czy stać mnie na pozycjonowanie strony?

Ludzie często myślą że pozycjonowanie jest zbyt drogie lub nieopłacalne. Otóż jest tanie! Stosunek efektywności w stosunku do kosztów pozycjonowania jest bardzo atrakcyjny. W internecie krąży mnóstwo plotek, odnośnie bardzo wysokich kosztów takich usług i zazwyczaj nie odbiegają one wiele od prawdy. Jednak my dajemy Państwu okazję skorzystania z usług najtańszego pozycjonowania i optymalizacji przy minimalnym ryzyku finansowym.

Nasze hasło w tej branży brzmi:

Nie ma rezultatów pozycjonowania, nie ma żadnych kosztów!

W praktyce oznacza to, iż jeśli Państwa witryna nie znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania to nie pobieramy za nie opłaty. Co więcej darmowy jest także audyt strony i jej optymalizacja.


Dlaczego zlecić pozycjonowanie właśnie nam?

Mimo iż świadczeniem usług pozycjonowania zajmujemy się od paru lat swoją przygodę z tworzeniem stron zajmujemy się od 2004r od pięciu lat tworzymy oprogramowanie służące do pozycjonowania stron z którego korzysta dziesiątki klientów i wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem stron, podczas tworzenia przeróżnego typu oprogramowania dla firm pozycjonujących strony, nabyliśmy dużego doświadczenia teoretycznego które sprawdziło się także w praktyce podczas pozycjonowania przez nas wielu stron na pierwszą dziesiątkę ponad kilkuset wyrażeń frazowych.

Dajemy całkowitą gwarancje zwrotu kosztów gdy w ustalonym przez nas terminie strona nie znajdzie się w pierwszej dziesiątce w wyszukiwarce Google.

Świadczymy jedne z najtańszych usług pozycjonowania na rynku przynoszące długotrwałe efekty pozostania na wysokich pozycjach U nas ustalamy jaką kwotę jesteś w stanie przeznaczyć na pozycjonowanie a my staramy się przeanalizować twoją stronę i wybrać zestaw słów na które możemy wypozycjonować twoją stronę na pierwszą dziesiątkę wyszukiwań lub po przesłaniu nam zestawu słów określamy najtańsze konkretne koszty ich pozycjonowania bez żadnych dodatkowych ukrytych kosztów, inne firmy w przeciwieństwie do nas stosują różne kruczki typu najtańsze pozycjonowanie za 1zł albo pozycjonowanie za darmo a tak naprawdę podpisujesz z nimi umowę i się okazuje że będziesz musiał płacić co miesiąc przez 12 , 24 lub 36 miesięcy okrągłą sumę sięgającą średnio 100zł/mc za średniej trudności jedno słowo kluczowe, często obiecane jest że płacisz tylko od momentu dostania się do top10 z doświadczenia wiemy że mając duże zaplecze jesteśmy w stanie wypozycjonować średniej jakości słowo w kilka miesięcy, przeanalizuj całkowity koszt pozycjonowania danego słowa w innych firmach a następnie zgłoś się do nas w celu porównania naszej oferty niedrogiego pozycjonowania i wybierz najtańsze pozycjonowanie strony.


Czy jest jakiś cennik usługi pozycjonowania? Jakie są opłaty miesięczne?

Na to pytanie nie możemy konkretnie odpowiedzieć. Cennik ustalany jest indywidualnie z każdym klientem, na podstawie słów jakie są wybrane.

Im bardziej popularne słowo, tym koszty związane z pozycjonowaniem Państwa strony są wyższe.

Podajemy ceny za słowo w formie miesięcznej.

Na początku pobieramy zaliczkę w wysokości 150zł która jest zwracana w przypadku gdyby nie udało się wypozycjonować strony (taka sytuacja się nam nie przytrafiła).

Pamiętaj że nic nie ryzykujesz zlecając nam pozycjonowanie ponieważ płacisz dopiero od momentu dostania się strony do pierwszej 10 wyników wyszukiwania.

Zapytaj o wycenę

Imię, Nazwisko


Adres email


Adres witryny


Treść wiadomościseo portfolio


Skorzystaj z samej optymalizacji
Optymalizacja

Informacje o PolSeo

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, pozycjonowaniem stron, przeprowadzaniem kampanii SEM oraz webmasteringiem.

Aktualnie wystawione aukcje

Oprogramowanie do marketingu interneotwego Aukcje Allegro
Aukcje eBay