pozycjonowanie
artykuły pozycjonowanie

Jeśli Państwa strona nie znajduje się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach Google, Onet i WP pod określonymi słowami warto pomyśleć nad usługą jaką jest pozycjonowanie.

¬ CZYTAJ DALEJ

Przepraszamy płatności SMS wstrzymane, prosimy zamówić przez inne płatności AT.CZATF na numer BRAK USŁUGI SMS Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 25zł + VAT.
W odpowiedzi otrzymasz SMS w którym znajdzie się link do pełnej wersji programu, następnie link należy wpisać w przeglądarce i pobrać program.
Usługa SMS dostępna jest w sieciach Era, Plus GSM, Orange i Play. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay. paypalpiotr@o2.pl

Informacja dla ludzi znalezionych stronę przez Google po wpisaniu numeru BRAK USŁUGI SMS Z powodu że otrzymuje dosyć często telefony od osób które skarzą się że z ich telefonu ktoś wysłał smsa na numer BRAK USŁUGI SMS mimo iż nic nie zamawiał z moich programów chiałbym oświadczyć że numer ten nie należy do właściciela Polseo a firmy www.dotpay.pl która udostępnia płatności sms, z numeru tego korzysta kilka tysięcy firm a to ze Państwo znaleźli tą stronę w Google na czołowych pozycjach jest wynikiem wypozycjonowania jej na czołowe pozycje, jeśli z twojego telefonu bez twojej wiedzy został wysłany sms na ten numer aby ustalić do kogo płatność wtrafiła lub żądać zwrotu pieniędzy należy zgłosić ten fakt firmie dotpay http://dotpay.pl/reklamacje/ podając im treść wysłanego smsa.

Informacje o PolSeo

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, pozycjonowaniem stron, przeprowadzaniem kampani SEM oraz webmasteringiem.

Aktualnie wystawione aukcje

Oprogramowanie do marketingu internetowego Aukcje Allegro